Co dělá nepřátelské pracovní prostředí

Co dělá nepřátelské pracovní prostředí

Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy.
Co lze považovat za nepřátelské pracovní prostředí? Někteří pracovníci se domnívají, že špatný šéf, nepříjemný pracovní prostředí, hrubý spolupracovníka, neschopnost nárok na povýšení, nebo nedostatek výhod, výsady, výhody a uznávání může vytvářet nepřátelské pracovní prostředí. Ale realita je taková, že pro pracoviště za nepřátelský, je třeba splnit určité právní kritéria.

Nepřátelské pracovní prostředí je vytvořeno šéfa nebo spolupracovníka, jehož akce, komunikace či chování, aby děláte svou práci nemožné.
To znamená, že chování změnit tyto podmínky, a / nebo přiměřená očekávání pohodlné pracovní prostředí pro zaměstnance.

Navíc, chování, jednání nebo sdělení musí být diskriminační charakter. Diskriminace je sledována a vedena pro rovné pracovní příležitosti Komise (EEOC), který byl vytvořen podle Zákona o občanských právech z roku 1964.

Takže, spolupracovník, který mluví nahlas, zapadne jí žvýkačku a nakloní svého stolu, když mluví s vámi, je demonstrovat nevhodné, hrubý, nepříjemný chování, ale nevytváří nepřátelské pracovní prostředí. Na druhou stranu, spolupracovník, který říká, sexuálně explicitní vtipy a pošle kolem obrazů z nahých lidí, který se dopustil sexuálního obtěžování a vytváří nepřátelské pracovní prostředí.

Šéf, který vás slovně nadává o svém věku, náboženství svém, vaše pohlaví, rasy nebo vaše může být vinni vytvoření nepřátelského pracovní prostředí. I v případě, že připomínky jsou příležitostná, řekl s úsměvem, nebo hrál jako vtipy, může být šéf vytváří nepřátelské pracovní prostředí.

To platí zejména, pokud jste požádal jednotlivce zastavit a chování pokračuje. To, mimochodem, je vždy prvním krokem k řešení nevhodné chování na pracovišti, požádat nevhodně chová šéfa nebo spolupracovníka zastavit.

Právní Požadavky na nepřátelském prostředí
Zákonné požadavky na nepřátelské pracovní prostředí zahrnují tyto.
Tyto akce nebo chování musí diskriminovat chráněné klasifikace, jako je věk, vyznání, zdravotní postižení, nebo rasy.
Chování či sdělení musí být všudypřítomná, trvající v průběhu času, a není omezen na off-barevný poznámku nebo dva, že spolupracovník nalezeno nepříjemné. Tyto případy by měly být oznámeny lidských zdrojů za nutný zásah.
Problém se stává významnou a všudypřítomná, je-li kolem pracovníka, pokračuje v průběhu času, a není zkoumáno a dostatečně účinně řešit organizací, aby se zastavit chování.
Nepřátelský chování, akce, nebo sdělení musí být závažné. Nejen, že je všudypřítomný v průběhu času, ale nepřátelství musí vážně narušit činnost zaměstnance. Druhá forma závažnosti nastane v případě, že nepřátelské pracovní prostředí se střetává s kariérního postupu zaměstnance. Například zaměstnanec se nepodařilo získat povýšení nebo rotaci pracovních míst v důsledku nepřátelského chování.
Je rozumné předpokládat, že by zaměstnavatel věděl o opatřeních nebo chování a nedostatečně zasáhnout. V důsledku toho, že zaměstnavatel může být odpovědný za vytvoření nepřátelského pracovního prostředí.
Jednání s nepřátelské pracovní prostředí
Prvním krokem zaměstnanec musí brát jestliže on nebo ona prožívá nepřátelské pracovní prostředí je požádat problematický zaměstnance zastavit své chování či komunikaci.
Pokud zaměstnanec zjistí, to obtížné dělat na jeho nebo její vlastní, měli by žádat o pomoc od správce nebo lidských zdrojů.

Je-li nevhodné chování z jiného zaměstnance, oni jsou vaše nejlepší zdroje in-house. Oni také sloužit jako svědectví o tom, že jste požádal problematický zaměstnance zastavit chování.

Chcete-li dát problematický zaměstnance upozornit, že jejich chování je urážlivé, diskriminační, nevhodné, a že nebude tolerovat chování. (Ve většině případů, zaměstnanec zastaví chování. Nesmějí si uvědomili, do jaké míry jste našli akce urážející).

Tyto zdroje vám pomohou řešit nepřátelské pracovní prostředí před tím, než nepřátelství eskaluje. Můžete si vybrat mezi jednání s obtížnými lidmi, co do činění s tyran, držení obtížné rozhovory, a řešení konfliktů.

Budou vše pomůže zvýšit své dovednosti v jednání s kolegou vytvářet své nepřátelské pracovní prostředí. Tyto dovednosti a nápady může být vše, co potřebujete, protože mnoho násilníci jsou bezpáteřní, kdy se potýkají.

Zejména v případech, kdy jste hlášených chování manažera či vedoucího k příslušnému správci či zaměstnance HR, chování se musí zastavit. Navíc hlášeny jedinec nemusí odvetná opatření proti vám jako odplatu nám ohlásili jeho nevhodného chování.

Zaměstnanec, který zažívá nepřátelské pracovní prostředí, a že se pokusil provést zastávku chování bez úspěchu, i když by měl jít do jeho nebo její manažer, zaměstnanec nebo zaměstnanci lidských zdrojů. Prvním krokem k získání pomoci je požádat o pomoc. Váš zaměstnavatel musí mít možnost vyšetřovat stížnosti a eliminovat chování.

Pozdější soud nepřátelský pracoviště vám Institut bude šedohnědý pokud t