Kancelář plná zeleně = produktivnější kancelář

Kancelář plná zeleně = produktivnější kancelář

Obrovské částky jsou investovány do nových kancelářských designem, víra je, že pěkný fyzického prostředí inspiruje zaměstnance dělat velké činy když vstoupí do pracovního procesu.

Nedávná studie z Harvardu zjistili, že konstrukce hraje nejen obrovskou roli v našem profesním životě, ale může mít také vliv na náš blahobyt, když se vrátíme domů stejně.

Výzkumníci testovali 10 vysoce výkonné budov v pěti městech USA, aby mohl studovat vztah mezi podmínky uvnitř budovy a jak produktivitu a pohodu cestujících.

Ukázalo se, že když budeme pracovat v zelených certifikací úřadů, dostaneme impuls o 26% v poznání, a 30% méně související nepřítomnost z důvodu nemoci. A co víc, respondenti také oznámila nárůst o 6% jejich kvalitu spánku.

„Naším cílem je zlepšit zdraví všech lidí, v rodinných domech, všude, každý den. K tomu jsme sloučení budova věda s zdravotnictví a obhajovat pro to, co nazýváme“ buildingomics‘-nový přístup, který zkoumá souhrn faktory v životním prostředí stavební účely, jež mají vliv na lidské zdraví, pohodu a produktivitu, „říkají vědci. „Jsme nadšení pro stěhování vědu z časopisů v oblasti veřejného zdraví a do rukou těch, kteří rozhodují, a tak jsme na klíčové prvky, které tvoří budovy vyvinula ‚9 základy zdravého Building,“ stručnou syntézu 30 let vědeckých údajů zdravý.“

Poskytování oáza

To dává smysl, protože naše města rostou v takové rychlým tempem, že jsme často zbaveni přístupu k jakémukoliv zeleně. Zjištění chime s řadou předchozích studií na zeleně dopadů, může mít na naši produktivitu.

Například, studie Exeter University zjistila, že zaměstnanci byli o 15% vyšší produktivitu při práci v „zelené“ úřadu, než jejich vrstevníci ve více spartánské prostředí. Zelená kancelář objevila poskytovat podporu pro zapojení zaměstnanců, koncentracích a kvalitě ovzduší vnímané všemi ukazující růst po zavedení rostlin do kanceláře.

A co víc, zelený úřad může také pomoci náš dlouhodobý rozhodování. Holandský experiment zkoumat dopad zeleň měl na naší schopnosti oddálit uspokojení.

Účastníci byly ukázány fotky z různých přírodních prostředích, v nizozemském Amsterdamu. Kontrolní skupina byla rovněž prokázána fotografie, ale tentokrát z městského prostředí. Poté, co je znázorněna fotografie, obě skupiny pak byly požádány, aby podílet se na marshmallow hře.

Je zajímavé, že se ukázalo, že tým, který byl zobrazen fotografie přírody byly ve hře mnohem lépe než jejich městských vrstevníky. Výsledky ukázaly, že budou asi 15 procent lepší hru, než ty v jiné skupině.

Tento druh výsledků jsou žádným překvapením, Mark Conway, vedoucí prostředí na pracovišti při řízení zařízení společnosti Active Directory.

„Výkon těch, kteří pracují v prostředí“ zelená „, se zvyšuje v průměru o dvou, ve srovnání s těmi, kteří pracují v těch konvenčních. V tržiště, kde jsou klíčem náklady a chyby stojí peníze, tento druh zvýšení nemůže být ignorována. Lepší strategické myšlení a využití informací musí vést k lepšímu a efektivnějšímu výkonu, méně chyb a času dolů. Člověk by si myslel, že to samo o sobě by „zaplatí“ náklady kapitálu žádné zlepšení, „řekl mi nedávno řekl.

Going Green

Samozřejmě, že zjištění, že bude zelená v kanceláři je dobré pro celou řadu věcí pravděpodobně vyvolává tolik otázek, jak to dělá odpovědi pro zařízení manažery mezi vámi.

„Zelená kancelář konstrukce“ je otevřený výkladu – developery, investory, designéři a inženýři „dostat“, jak vybudovat environmentálně citlivá prostředí; ačkoli rozsah, ve kterém tyto skutečnosti reagovat na potřeby okupantů je diskutabilní, „říká Tim Oldman, CEO Leesman, odborníků účinnosti pracoviště.

Existuje celá řada poměrně rychlé a snadné vítězství, které můžete udělat, aby vaše pracoviště nicméně.

„Poté, co zkoumal více než 200 tisíc zaměstnanců po celém světě, 77% uvádí, že přirozené světlo je pro ně důležité, ale jen 58% jsou spokojeni s nabídkou. Navzdory podobným počtem uvedení důraz na kvalitu ovzduší, pouze 38% jsou spokojeni. Takže první krok průvodce je pro inženýři se dostat jejich hlavy kolem, jak dát zaměstnancům pocit kontroly nad jejich prostředí, kde moderní technické systémy ve smyslu vzít to pryč úplně. dalším krokem je o zlidštění pracoviště tím, že úmyslně přináší prvky venku dovnitř. Náš výzkum naznačuje, že tato může mít dopad na produktivitu, „pokračuje Oldman.

zdroj: https://www.forbes.com/sites/adigaskell/2017/02/15/a-green-office-equals-a-productive-office/#7a80bb297ca5