Změny v kanceláři, které vás udělají šťastnějším
Zdroj: https://www.forbes.com/sites/sarahlandrum/2017/03/07/office-decor-changes-that-will-make-you-happier/#308e3f2b70e4

Změny v kanceláři, které vás udělají šťastnějším

Není pochyb o tom: naše kanceláře a pracovní prostory jsou naše domovy-away-from-home. Trávíme tolik času v tomto prostředí, které se zdá, že velkou váhu na naši náladu po celý den. Pokud jste našel sám sebe pracovat v temném nebo stísněné kanceláři, pravděpodobně jste si všimli vaše nadšení a produktivita při ponoru.

Naštěstí drobná zlepšení mohou udělat velký rozdíl, jestli jste si všimli vaši náladu ochabující v poslední době. Existuje několik nápadů, které můžete vyzkoušet doma ve své kanceláři nebo kóji, nebo v celém svém pracovním prostředí, pokud dohlížet sdíleného pracovního prostoru.

Zvolit pružnější Nábytek
Neexistuje žádný pomáhá k tomu, že jste zabírají většinou stejný prostor a dělat většinu stejných typů práce každý den – ale co když byste mohli udělat svůj pracovní prostor cítit nový čas od času? Jako první krok k vytvoření kancelářských prostor, který podporuje štěstí, zvažte nákup pohyblivý nábytek.

Lidi v oblasti kancelářského nábytku průmyslu designu se pohybují směrem k přizpůsobivější návrhů nábytku – nejen pro uložení sdílené kancelářské prostory, ale také vybavit domácí kanceláře, které vyžadují pružnost. Z stohovatelných nebo rolovací kartotéky na stolech, že přechod ze sedu do stoje, přenosný nábytek bude vaše kancelářské prostory vhodnější pro jakýkoli úkol můžete hodit na něj.

I když jsme na toto téma nábytku, měli byste uvažovat o výměně svým věrným, důkladně se zlomeným v kancelářské židli. Výměna své křeslo by mohl pomoci váš pracovní prostor vypadat a cítit se více profesionální – a možná pomůže zabránit potenciálním problémům zpět z vadného držení těla vaše staré křeslo bylo příčinou.

Přemalovat S světlejší barvy
Chcete-li zaplacená zábava, malba může být způsob, jak jít. Ve srovnání s jinými možnými změnami zdobení byste mohli dělat, malování je jednoduchá a poměrně cenově dostupné, ale to přináší téměř okamžité transformace.

Interiérové ​​malířské tendence přesouvat často, ale právě teď světlé barvy jsou trendy. Od pobřeží k pobřeží, domů a kancelářské manažerů uznává, že žluté a zelené a lehký fialové a modré mohou pomoci vytvořit prostor cítí naživu a zvednout náladu všem tam.

Dejte tuto jemnou změnu ve svém prostoru a uvidíme, jestli to zesvětlí náladu. Dokonce i když obraz není možnost, přidejte praskání barvy, kde a jak můžete.

zdroj: https://www.forbes.com/sites/sarahlandrum/2017/03/07/office-decor-changes-that-will-make-you-happier/#308e3f2b70e4