Jak zvládnout první týden v práci
Zdroj: https://www.monster.com/career-advice/article/How-to-nail-your-first-week-at-a-new-job-1016

Jak zvládnout první týden v práci

áte jen jednu šanci udělat dobrý první dojem, takže se to počítat.
Elana Lyn Gross Monster přispěvatel
Jak přibít svůj první týden v novém zaměstnání
Máte práci. Gratuluji! Nyní přichází nejtěžší-ukazovat vaši noví zaměstnavatelé učinili správnou volbu v najímání vás. A oni jsou určitě věnovat pozornost.

Ve skutečnosti, nedávný průzkum ukázal, že manažeři mohou říci během dvou týdnů, zda najímá entry-level bude úspěšný, nebo ne. To není moc času, ale dobrá zpráva je, že hodně z toho, co je třeba udělat v tomto prvním týdnu je sledovat a poslouchat.

Monstrum mluvil s kariéry odborníky, aby si jejich rady, jak wow váš šéf a zapůsobit na své spolupracovníky v tomto prvním týdnu. Na své první ránu, když jste balit svůj oběd, tento seznam ještě jednou, pak jděte zaklepat ‚em mrtvý!

Pauza teď, později změnit
Ano, jste všichni vystřelil a chcete, aby se věci pohnuly. Chcete-li opravit, změnit, zlepšit všechno. To je důvod, proč vás najal, že jo? No, možná.

„Moje nejlepší rada pro první týden v novém zaměstnání je naslouchat a pozorovat první a druhý jednat,“ říká Jaime Petkanics, zakladatel New York City se sídlem v hledání zaměstnání poradenství v The Prepary. „Použijte svůj první týden v práci získat ležel na zemi, učit se a naslouchat. Jakmile budete mít opravdu solidní znalosti o tom, co se děje, kdo jsou vaši klíčoví partneři jsou a kde si může vytvořit přidanou hodnotu, pak začnou pohybovat a dělat dopad. “

Učit se týmové a firemní kulturu
Kromě toho, jak se váš tým pracuje, je důležité věnovat pozornost tomu, jak se jim líbí žít, smát se, bavit se a komunikovat. Každý podnik je jiný, takže pečlivě sledovat kulturu vaší společnosti a pak se přizpůsobit, takže nemusíte začít jako „trapné jeden.“

„Můžete riskovat narazil jako chabé, pokud nechcete věnovat pozornost všechny signály kolem sebe,“ říká Alison Green, autor populární profesního poradenství blogu Položit Manager. Dávejte pozor na „věci, jako je to, co lidé obvykle hodin práce, jak dlouho budou trvat na oběd a jakým způsobem komunikovat během dne.“

Pokud lidé mají tendenci jíst u svého stolu, jíst u stolu, alespoň zpočátku. Pokud se svými spolupracovníky chtěl mluvit o včerejší epizodě The Bachelor, najít způsob, jak přizvukovat, takže si můžete být součástí týmu společensky i profesionálně.

Klást správné otázky
„Vždy byste měli ptát, jestli neznáte odpověď, nebo potřebujete víc informací,“ říká Kate Gremillion zakladatel Mavenly + Co., New Orleans-založené kariéra poradenské firmy, „ale ujistěte se, že to není otázka, kterou byste mohli přišel na to sám. “

Možná si pamatujete Andy Sachs dostat zavěsil poté, co se ptá: „Umíte psát ‚Gabanna?“ V Ďábel nosí Pradu. Nenechte se tato osoba. V případě pochybností obrátit na Google první, spolupracovník sekundu.

Nebuďte jako první nebo poslední odejít
Dalo by se, že nejlepší způsob, jak dokázat svou cenu je otevřít a zavřít kancelář. Ale přepracování může vést k syndromu vyhoření, nízký výkon, stres a tvorbu pracovních nespokojenosti. Vzít nějaké narážky od svých spolupracovníků a najít zlatou střední místo.

„Na konci dne, pozorně sledovat, kolik lidí ve vašem oddělení opustit kancelář. Měli byste se snažit odjet ve středu, „říká Alexandra Levit, autor neučí právnických osob ve škole: Příručka pro dvacet Něco obchodnímu světu. „Nechcete být první, kdo se ke dveřím, ale pokud jste ten poslední, budete vytvořit precedens, kterou jste ochotni pracovat pozdě do konce svých dní při této společnosti.“

Set očekávání
Poté, co jste si zvykl a dostal pocit, jak věci fungují, že první týden je také skvělý čas sednout si se svým šéfem a opravdu zjistit, co on nebo ona očekává od vás. Čím dříve víte, tím rychleji můžete začít pracovat směrem k dosažení těchto cílů.

„Zeptejte se svého nového manažera, co úspěšný první měsíc a prvních šest měsíců bude vypadat,“ říká Green. „Manažeři často zapomínají, aby bylo patrné na to, a mluví přes tyto otázky vám dá opravdu užitečné informace o tom, co je třeba dosáhnout, aby se představí na úrovni váš šéf očekává.“

Můžete mít nějaké přehmatů v tomto prvním týdnu, ale snažte se ho potit. Koneckonců, budete mít „nováček“ záři (a omluvu) po dobu nejméně jednoho měsíce. Pomocí těchto tipů jako výchozích bodů, a budete mít zaděláno na skvělý start, jak si přechod do nového zaměstnání.