Popište ideální pracovní prostředí
Zdroj: https://www.monster.com/career-advice/article/ideal-work-environment-question

Popište ideální pracovní prostředí

Při přijímání nových manažerů ptát na pohodlné pracovní prostředí, snaží se zjistit, jestli budete mít dobrou volbou pro práci a organizaci. Tady je to, co chtějí slyšet.
Gladys Stone & Fred Whelan Monster přispěvatelé
Popište svou ideální pracovní prostředí
Lidé jsou nejšťastnější a nejproduktivnější, když pracují v prostředí, které jim vyhovuje. Ze stejného důvodu, společnosti mají odlišné osobnosti, takže je to pro ně důležité najmout lidi, kteří zapadají.

Mnoho uchazečů o zaměstnání klopýtnutí když byl dotázán v rozhovoru popisovat jejich ideální pracovní prostředí. Pamatujte si, že když jste pohovorech, ty jsou testovány na určitou sadu dovedností a kulturní fit. Zde je několik tipů, jak formulovat svou odpověď na tuto otázku pohovoru:

Malý velký vs.
Velmi častým Otázkou je, zda jste nejproduktivnější a pohodlné v malé či velké společnosti. Obě mají výhody, takže je třeba přemýšlet o tom, jakého prostředí nejlépe vyhovuje vy a váš styl práce. Pokud se vám líbí malých firem, dalo by se říct: „Chci pracovat pro malé firmy, protože vám vystaveni více věcí rychleji.“ Nicméně, pokud se vám líbí více zdrojů a více formovaný výcvik velké organizaci, měli byste sdělit, že při pohovorech.

Vaše preference může také záviset na tom, kde jste ve své kariéře. Pokud jste právě začíná ven, velká společnost může být místo, naučit procesy. Jestli je to, jak se cítíte, řekněme, „Chci svou vlastní firmu jednou a chtějí se naučit ty nejlepší metodiky pro provoz podniku.“ Máte-li několik let pod pás a věříme, vy už víte, jak spravovat všechny nebo součástí podniku úspěšně, pak malá firma by mohlo být místo pro vás. Ve své odpovědi, dalo by se říct: „Měl jsem skvělý trénink od velkých společností a chcete importovat tyto praktiky do malé firmy, takže můžu mít větší dopad.“ Typické rozhovor otázky, jako jsou malé firmy oproti velké společnosti jsou navrženy tak, aby určení kde se bude nejlépe hodí k provádění a přispívat. Nechť tazatel vědět, proč jste raději jedno prostředí přes jiného.

Formální versus neformální
Z nejtypičtějších pohovoru otázky, tohle je navržen tak, aby osvětlení prostředí, ve kterém chcete pracovat. Každý má svůj preferovaný způsob práce. Někteří lidé mají rádi formálnosti procesů. V případě, že jsi to ty, řekněme, „Líbí se mi, když byly zavedeny postupy, takže vím, jaké kroky přijmout.“ Jiní mohou dát přednost více neformální pracovní prostředí, ve kterém dochází k menšímu struktury ve způsobu, jakým společnost působí. Pokud je to váš preferovaný prostředí, může se vám říci, jako improvizovaných setkáních na chodbách a obchodních rozhodnutích učiněných v průběhu neformální oběd.

Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem
Jak budete reagovat na tuto otázku může být lakmusovým papírkem, jak dobře budete zapadat do organizace. Pro některé lidi, ideální pracovní prostředí stanovila hodin, s lidmi, kteří přijedou v 9 hodin ráno a odchází na 5 hod pro ty s rodinnými povinnostmi, může to představují ideální prostředí. Pokud je to, co chcete sdělit, dalo by se říct, „myslím, že je důležité, aby byl produktivní o 9 hodin ráno, takže můžu mít dobrý pocit opuštění v 5 hodin“ pro druhé, práce je jejich život, takže jejich ideální prostředí je jedním v nichž většinu ostatních zaměstnanců cítí stejně. V případě, že jste to vy, dalo by se říct: „Když jsem na roli, rád do práce pozdě, takže jsem rád, když existují i ​​jiné lidi kolem sebe.“ Mnozí lidé rádi prostředí, kde mohou pracovat na dálku, zatímco jiní dávají přednost interakce, které může dojít pouze v kanceláři. Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je typický rozhovor otázka, takže byste měli dát hodně myšlení, protože vaše pracovní prostředí bude mít mnoho důsledků pro váš dlouhodobý štěstí.

poslání
Některé společnosti hledají lidi, kteří sdílejí jejich hodnoty a mohou očekávají, že budete řešit, že ve svém rozhovoru. Přezkoumat poslání společnosti pochopit, jak to řeší své dlouhodobé cíle a způsob, jakým to dělá podnikání. Nechť tazatel vědět, jak Posláním společnosti odráží vaše hodnoty. Dalo by se říci: „Chci pracovat pro společnost, která se stará o životní prostředí, a to je důvod, proč jsem tak zájem o tuto příležitost.“

My všichni tráví většinu našeho den v práci, takže ujistěte se, že pracovní prostředí je pro vás to pravé je kritická. Při rozhovorech, strávit pár minut popisující ideální prostředí, aby obě strany mohou učinit informované rozhodnutí.