Pracovní prostředí v Accenture

Jako Accenture profesionál, bude vaše pracovní prostředí bylo tak rozmanité jako průmysl a služby, které nabízíme našim klientům.

Můžete ocitnout v místě klienta vedle svého projektového týmu; jako součást týmu zákaznického servisu na jednom z našich dodavatelských center špičkových; z domova ze svého domova či jiných místech, jako Accenture stává stále více mobilní a digitální; nebo „hoteling“ v místní kanceláři společnosti Accenture.

Ale když jste v kanceláři společnosti Accenture, budete vždy najít prostředí, která zahrnuje naše základní hodnoty podle návrhu, zlepšuje sdílení znalostí a spolupráci a zvyšuje viditelnost a přístup do-našimi místními vůdci.

Například, mnoho kanceláří mají na viditelném místě umístěných „Network Café“, který zahrnuje jak práci a společenské prostory, které umožňuje zaměstnanci a vedoucí snadno zapojit a připojit.

A budete pravděpodobně pracovat v kanceláři, který byl vyvinut na podporu účinnosti eko. Ve skutečnosti, mnoho kanceláří Accenture byla udělena certifikace environmentální design a naše zakázek týmy po celém světě zhodnotit naše dodavatele odpovědnosti za životní prostředí. Kromě toho Accenture dosáhla globální certifikace ISO pro environmentální management (ISO 14001) a snížili jsme naši uhlíkovou stopu o více než 35% v přepočtu na obyvatele od roku 2007.