Zeď nápadů
Zdroj: http://bene.com/en/office-furniture-concepts/office-furniture/idea-lab-en/

Zeď nápadů

Inspirující prostorová koncepce nápady výhledových
My v Bene přesvědčeni, že inovace není jen tak náhodou. To lze podpořit cíleným způsobem – pomocí inteligentní technologie, dobře navržené prostory, motivované týmy a silnou vizi pro budoucnost. Být inovativní začíná tím, že vytvoří vhodné podmínky pro inovace. Prostorové prostředí, které podporuje brainstorming mohou hrát významnou roli. Co by mohlo tento prostor vypadat? Zveme vás, abyste se podívat na bene první Inovační laboratoři, která právě otevřené v showroomu ve Vídni.

Síla inovace je založen na týmové práci
Bene IDEA LAB je mnohem více než jen tradiční dílny prostoru. Ať již jsou používány pro brainstorming, plánování, prezentací nebo koncentrované práci na vlastní pěst: Hlavní důraz je vždy týmová práce. Spolupráce mezi mnoha různých tvůrců je prvním krokem při podpoře dobré nápady. Celkem bylo v rámci Bene IDEA LAB nabízí prostor pro cca 16 osob. Srdcem pokoje je Bene IDEA WALL, interaktivní, digitální média zeď. Až sedm lidí mohou spolupracovat současně na jejich digitálního obsahu – promítán na velkoplošné obrazovce pro všechny vidět. Spojením produktů z PARCS a série Timba, prostorové nastavení byl vytvořen, který umožňuje komunikaci, podporuje dialog a výměnu, ale také umožňuje dočasný ústup ze skupiny kde je to nutné.

Plénum je jevištěm pro různé úrovně kolektivního tvůrčího procesu, který je podporován digitálně IDEA WALL.
Vypuknout zóny nabízejí prostor pro práci v malých skupinách určených pro cca 6-8 osob.
Ústup plocha slouží jako klidné místo pro soustředěnou práci a jednotlivých transakcích.
V blízké budoucnosti bude IDEA LAB také k dispozici k pronájmu: ideální prostor pro semináře, debaty a všechny ty situace, v nichž nové myšlenky jsou v poptávce! Zde dostanete více informací o pronájmu brzy, přímo zde na naší webové stránce.