Timba stůl
Zdroj: http://bene.com/en/office-furniture-concepts/office-furniture/timba-table-by-pearsonlloyd/

Timba stůl

Dřevo je klíčovou charakteristikou designovým prvkem Timba. Název byl vybrán kvůli jeho fonetická podobnost ke slovu „dřevo“.
Nohy stolu timba jsou vyrobeny z masivního dubu, a to buď v přírodním provedení nebo mořené v grafitu, a jsou připojeny k rámu tvarovaného dřeva, které jsou lakované v platiny nebo antracit. Nohy jsou mírně kuželovité a tenčí směrem k podlaze. Vysoká kvalita, přírodní materiál působí dojmem zhodnocení, stabilitu a teplo.

Charakteristickým tabulky timba je „točna“ ve středu desky stolu. To se týká zapuštěného dutině „Power Bowl“, kde může být napájení a připojení k síti nalezeno. Funguje také jako dekorativní skladovací místo: pera, poznámkové bloky a další náležitosti mohou být umístěny zde. Chcete-li připojit jakékoli zařízení, pak je snadné otočit točny v obou směrech, aby okamžitě odhalit a přístup konektory.

Otočný talíř je k dispozici ve dvou tvarech, v závislosti na geometrii a velikosti desky stolu: buď kruhový nebo obdélníkový s mírně zaoblenými rohy.

Kromě MDF bílá nebo antracit práškovou barvou modelu, tam je také více „věrný formě“ verzi v masivního dubu, takže to může být perfektně sladěná s nohou stolu. Vertikální kabelový kanál z tabulky do podlahy je opatřena síťovací trubici.

Jako možnost, tabulka je také k dispozici bez vedení kabelů, což z něj činí atraktivní volbu Nábytek pro jídelnách nebo jídelen.

V tabulce v horní části tabulky timba mohou být vybrány ve čtyřech tvarech: kulaté, obdélníkové a čtverce se zaoblenými hranami a model se speciálním „soft-edge“ čtvercového tvaru. Nejmenší plochy stolu je kruh s 1 m v průměru; Největší je tvar obdélník 1400 x 3200mm. Tato tabulka může pojmout velký tým až 12 osob.

Tabulka timba je také k dispozici pro stojící výšek 1,070mm navíc ke klasickému výšky sedací 740mm. U výšky stojící verze, nohy a stolní rám jsou vyztuženy kovovými vzpěrami, které mohou být jsou lakované v černé nebo bílé barvě. To zajišťuje nejlepší možnou pevnost až do největšího horní formátu tabulky z 1100mm x 3200mm.

V tabulce timba podporuje spontánnost. Pokud spolu s usazení do správné výšky, jako je Timba stolička vysoká, můžete pohodlně sedět na této úrovni nebo prostě postavit vedle ní. Přicházejí a odcházejí – sedí nebo stojí, komunikace zůstane vždy v úrovni očí – žádosti, která je populární zejména ve více neformálních oblastech.